Contact

Bezoekadres
Westsingel 50
3811 BC Amersfoort

Postadres
Postbus 699
3800 AR Amersfoort
Tel.: 033-247 11 00
Fax: 033-463 02 54
E-mail: info@museumflehite.nl

Organisatie museum

Directeur en conservator kunst
Onno Maurer  o.maurer@museumflehite.nl

Hoofd museumbalie / reserveringen
Bep Berkhof  receptie@museumflehite.nl / 033 -247 11 00

PR, Marketing/ Randprogramma
Joyce de la Croix  pr@museumflehite.nl / 06 15 85 50 01

Communicatiemedewerker
Willem Jaap van Essen  w.vanessen@amersfoort-in-c.nl

Managementassistent 
Anneke Abma  a.abma@museumflehite.nl / 033 – 247 11 00

Conservator regionale geschiedenis en hoofd collectie
Gerard Raven  g.raven@museumflehite.nl

Hoofd Educatie
Lydia Edelkoort  l.edelkoort@museumflehite.nl

Educatie / schoolgroepen
Pauline Dijkmans  educatie@museumflehite.nl

Collectiebeheer
Jaap van der Meer  j.vandermeer@museumflehite.nl

Gebouwbeheer
Rik Jagtenberg  r.jagtenberg@museumflehite.nl

Restauratie
Ep de Ruiter  e.deruiter@museumflehite.nl

Foto’s bestellen
Als u een foto van een voorwerp kopieert wordt die automatisch sterk verkleind. U kunt foto’s in hoge resolutie bestellen bij collectiebeheerder Jaap van der Meer. Voor eigen gebruik is het tarief € 5,- per stuk, voor publicatie graag nader overleg.

Beeldrecht
Het museum heeft foto’s weggelaten van voorwerpen waarvan het beeldrecht bij derden berust. Het is mogelijk dat er een beeldrecht is dat ons onbekend is. Wil u in dat geval contact opnemen met Jaap van der Meer?

Een voorwerp schenken
Wanneer u een voorwerp wilt schenken, stuurt u dan een bericht (bij voorkeur met foto van het object) naar conservator Gerard Raven.

Aanvullende informatie of correcties
Als u een fout in een omschrijving ontdekt,  een aanvulling heeft of een verhaal bij een voorwerp kunt vertellen, dan ook graag bericht naar collectiebeheerder Jaap van der Meer.