Het teamHet team

Het team

contactgegevens medewerkers Museum Flehite

Directeur en conservator kunst
Onno Maurer  o.maurer@museumflehite.nl

Managementassistent 
Anneke Abma a.abma@museumflehite.nl/ 033 – 247 11 00

Hoofd museumbalie / reserveringen
Marga Koorman receptie@museumflehite.nl/ 033 -247 11 08

Pers, marketing / randprogramma
Joyce de la Croix j.delacroix@amersfoort-in-c.nl

Pers, Communicatie
Willem Jaap van Essen w.vanessen@amersfoort-in-c.nl
Annebeth Felet a.felet@museumflehite.nl of 033-247 11 07

Senior medewerker stadsgeschiedenis/onderzoek & wetenschap
Lydia Edelkoort - van der Vlerk l.edelkoort@museumflehite.nl

Educatie / schoolgroepen
Pauline Dijkmans  educatie@museumflehite.nl

Collectiebeheer
Jaap van der Meer jaapvandermeer@museumflehite.nl

Gebouwbeheer
Rik Jagtenberg r.jagtenberg@museumflehite.nl

Organisatiegegevens 

Museum Flehite
Breestraat 80
3811 BC Amersfoort

Postbus 699 
3800 AR Amersfoort

Telefoon: +31 (0)33 – 247 11 08 
E-mail: info@museumflehite.nl

KvK nr. 32107076
BTW nummer: 814165734B01

Gastelingen, 1899 Hendrik Jan Wolter (1873-1952)Gastelingen, 1899 Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Belgische soldaten, 1914 Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)Belgische soldaten, 1914 Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)
Portret van Leendert Nicasiusz, 1651
Portret van Leendert Nicasiusz, 1651
19 augustus 2020 - 27 augustus 2020

Workshop voor kinderen - Portrettekenen

Lees meer
5 mei 2020 - 31 december 2020

Online expositie: Amersfoort - 75 jaar vrijheid

Lees meer

 

Naar agenda overzicht