Het teamHet team

Het team

contactgegevens medewerkers Museum Flehite

Directeur en conservator kunst
Onno Maurer  o.maurer@museumflehite.nl

Hoofd museumbalie / reserveringen
Marga Koorman receptie@museumflehite.nl/ 033 -247 11 08

Projectleider tentoonstellingen
Joyce de la Croix j.delacroix@amersfoort-in-c.nl

Pers, Communicatie
Willem Jaap van Essen w.vanessen@amersfoort-in-c.nl
Annebeth Felet a.felet@museumflehite.nl of 033-247 11 07

Senior medewerker stadsgeschiedenis/onderzoek & wetenschap
Lydia Edelkoort - van der Vlerk l.edelkoort@museumflehite.nl

Educatie / schoolgroepen
Karen Wins   k.wins@museumflehite.nl

Collectiebeheer
Jaap van der Meer  j.vandermeer@museumflehite.nl
Joanne Fokkema  j.fokkema@museumflehite.nl

Gebouwbeheer
Rik Jagtenberg  r.jagtenberg@museumflehite.nl
Chris Snowden  c.snowden@museumflehite.nl

Organisatiegegevens 

Museum Flehite
Breestraat 80
3811 BC Amersfoort

Postbus 699 
3800 AR Amersfoort

Telefoon: +31 (0)33 – 247 11 08 
E-mail: info@museumflehite.nl

KvK nr. 32107076
BTW nummer: 814165734B01

Gastelingen, 1899 Hendrik Jan Wolter (1873-1952)Gastelingen, 1899 Hendrik Jan Wolter (1873-1952)
Belgische soldaten, 1914 Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)Belgische soldaten, 1914 Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)
Executie van Oldenbarnevelt, 2010
Executie van Oldenbarnevelt, 2010
12 mei 2022 - 18 juni 2022

VERWACHT: Lezing Restauratie Stadsgezicht op Amersfoort

Lees meer
26 januari 2022 - 11 september 2022

Withoos, altijd wat leuks voor kinderen

Lees meer

 

Naar agenda overzicht

return; 1